Női kosár: a Szeged indulhat

2011. augusztus 7. 11:56

Eleget tett a nevezési feltételeknek a Szeged női kosárlabdacsapata, így megkapta az indulási jogot a női bajnokság A-csoportjában - írja a Nemzeti Sport Online.

Részletek
94 ország jelentkezett a MOL világbajnokságra

2011. augusztus 6. 10:08

Szerda éjfélig lehetett versenyzőket benevezni az augusztus 17-én kezdődő olimpiai kvalifikációs világbajnokságra. A vártnál is több, 94 ország jelentkezett minden idők legnagyobb szabású kajak-kenu világversenyére.

Részletek
 A fiatal, lendületes vízilabdacsapat

2011. augusztus 5. 21:17

A kemény mag megmaradt, ám a válogatott szintű meghatározó játékosok távoztak a szegedi női vízilabda csapattól. Godova Gábor után, az új vezetőedző, két év után ismét, Lakó Gábor lett. A fiatal, lendületes csapat novemberben kezdi meg a bajnokságot, ahol a cél az 5. helyezés.

Részletek
Szombaton kezdi az idényt a Tisza Volán

2011. augusztus 3. 20:32

Az NB II-es Szeged 2011 és az NB III-as Tisza Volán labdarúgócsapata is sorra játssza az edzőmérkőzéseket. Utóbbi együttes szombaton már hivatalosan is megkezdi a szezont. A volánosokra Magyar Kupa találkozó vár.

Részletek
Kanyó Dénes világbajnoki címet szerzett - exkluzív videó

2011. augusztus 2. 15:32

Hihetetlen előzmények után szerzett aranyérmet Kanyó Dénes a Hódmezővásárhelyen zajló XVI. uszonyos és búvárúszó világbajnokságon. A 400 méteres búvárúszás hétfő esti fináléjában a Muréna Szeged UBK versenyzője világcsúccsal győzött, majd kizárták. A magyar csapat óvott, az óvásnak helyt adtak, a szegedi klasszisa pedig ünnepelhetett. A Városi TV végig követte az eseményeket.

Részletek

Senánszky Petra világcsúccsal világbajnok

2011. július 31. 22:24

Hódmezővásárhely, 2011. július 31., vasárnap (MTI) - Senánszky Petra 200 méteres uszonyos gyorsúszásban aranyérmet szerzett a hódmezővásárhelyi 16. uszonyos és búvárúszó-vb második napján, melyen még egy ezüst- és három bronzérmet is begyűjtöttek a hazai versenyzők.