6 érem, 3 világbajnoki cím 1000 méteren

2011. július 31. 12:18

Világbajnok lett 1000 méteren a kajakosok között Farkasdi Ramóna és a Hagymási Réka, Takács Tamara páros, valamint a kenus Korisánszky Dávid az ifjúsági sprintvilágbajnokságon, Brandenburgban. A magyar válogatott nyerte a legtöbb érmert az 1000 méteres döntők során, szám szerint hatot, többet a házigazda németeknél is.

Részletek
XVI. Uszonyos és Búvárúszó Világbajnokság

2011. július 30. 21:10

Kanyó Dénes már a második versenynapon megszerezte az első szegedi érmet a Hódmezővásárhelyen zajló uszonyos és búvárúszó világbajnokságon. A Muréna 35 esztendős klasszisa 800 méteres búvárúszásban végzett a második helyen. Kanyó szintén vasárnap 400 méteres felszíni úszásban még egy negyedik helyezést is bezsebelt. Csapattársai és tanítványai közül Dimák Dávid is remekelt, hiszen 1500 felszíni úszásban a negyedik helyen csapott be a célba.

Részletek

Székely Lilla pontszerző helyen a nyitónapon

2011. július 30. 21:05

Hódmezővásárhely, 2011. július 30., szombat (MTI) - Székely Lilla 50 m-es búvárúszásban a hatodik helyen végzett a Hódmezővásárhelyen zajló 16. uszonyos- és búvárúszó világbajnokság szombati nyitónapján.

Részletek
 26. Magyar Nagydíj

2011. július 29. 14:31

Mogyoród, 2011. július 29. Felipe Massa, a Ferrari brazil versenyzője öltözködik a 26. Forma-1-es Magyar Nagydíj szabadedzésén, a mogyoródi Hungaroringen. MTI Fotó: Koszticsák Szilárd

Részletek
Jól sikerült a Pick bemutatkozása

2011. július 29. 14:21

Bemutatkozott a hazai közönségnek a Pick Szeged férfi kézilabdacsapata. Az idei első edzőmérkőzésen Skaliczki László együttese a román Torda ellen játszott és nyert tizenkét góllal.

Részletek

Kis Gergő bronzérmes 800 gyorson - NAPI ÖSSZEFOGLALÓ

2011. július 27. 15:19

Vizes vb Kína, Sanghaj, 2011. július 27., szerda (MTI) - Kis Gergő harmadik lett 800 m gyorson, így megszületett a medencés úszószámok első magyar érme a sanghaji vizes világbajnokságon, amelyen a női vízilabda-válogatott Kuba legyőzésével a kilencedik helyen zárt.

Részletek
Tizenéves fiatalokat igazolt le a Szegedi TE

2011. július 22. 20:26

Tizenéves fiatalokat igazolt le a Szegedi TE. A tavalyi bajnoki ezüstérmes férfi teke csapat három, legújabb játékosát mutatta be az első nyári edzésen. A legnagyobb teljesítményt az idei szezonban attól a 17 éves Ernyei Róberttől várják, aki fiatal kora ellenére, már felnőtt világbajnok. Részlet a Szegedi Hírekből 2011. 07. 22.