• Haruna meccset nyert a püspöki csapatnak az egykori Fradisták meccsén: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Soroksár SC 2–0 (0–0)
Ziccer 2021. szeptember 27. 08:06

– Azt hiszem, mindenféleképpen megérdemelten győzött a Szeged – mondhatta volna Lipcsei Péter, a Soroksár trénere.

Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Soroksár SC 2–0 (0–0)
Merkantil Bank Liga NB II. 9. forduló, Szeged, Szent Gellért Fórum. Vezette: Kovács Imre, asszisztensek: Baghy Csaba, Rózsa Dávid.
Szeged-Csanád Grosics Akadémia: Molnár Farkas – Ódor, Temesvári, Pejović, Kővári – Simon, Kovács – Dobos (Gajdos, 66.), Horváth (Dobronoky, 76.), Gréczi (Farkas, 76.) – Haruna (Germán, 83.). Vezetőedző: Dragan Vukmir
Soroksár SC: Varga – Ternován, Gyömbér, Valencsik, Pászka – Korozmán (Haris, 71.), Hudák, Lőrinczy, Csernik – Lovrencsics (Kovác, 71.), Redzic (Ladányi, 79.). Vezetőedző: Lipcsei Péter.
Gól: Haruna (46., 72.).
Sárga lap: Korozmán (6.), Vukmir (68.).

Egyet fejjel, egyet lábbal: Haruna most is nyerőember volt a Szeged-Csanád Grosics Akadémiában. Az első félidő valahogy eltelt, ekkor még „keresték a fogást” egymáson a csapatok, ám a második félidőben már nem volt kérdéses, hogy a hazaiak a jobbak ezen a vasárnapon:

• rögtön a félidő elején Temesvári beadását vetődve fejelte a kapuba Haruna, 1–0,
  • majd a 72. percben tizenegyesből akart gólt lőni, miután felvágták Gajdost. Ez nem jött össze, de szerencséjére a labda Vargáról úgy pörgött vissza az ötösön belül, hogy a balra vetődő kapusnak nem volt esélye rá visszaérni, így a hazai 94-es gond nélkül illésbélázta be a kapuba a pettyest, 2–0.

Két lőtt gólt, három pontot nem nagyon kell magyarázta, Dragan Vukmir mégis megtette a meccs után, íme: