• A Szentatya látogatása sem mentette meg a püspöki csapatot: Szeged-Csanád GA–Szentlőrinc 0–1 (0–1)
Ziccer 2021. szeptember 12. 19:26

A labdarúgó NB II 7. fordulójában, Ferenc pápa első magyarországi látogatásának napján a 10. helyen álló Szeged-Csanád Grosics Akadémia a 11. Szentlőrincet látta vendégül a Szent Gellért Fórumban.

SZEGED-CSANÁD GA–SZENTLŐRINC 0–1 (0–1)
Labdarúgó NB II. 7. forduló

Szeged, Szent Gellért Fórum, 1500 néző. Vezette: Takács Tamás (Belicza Bence, Tőkés Róbert).
SZEGED-CSANÁD GA: Molnár F. – Ódor (Kóródi, 72.), Tóth G., Temesvári, Mohl – Simon Á., Kovács Milán – Dobos Á. (Gréczi, a szünetben), Horváth K. (Lestyán, 72.), Gajdos – Germán (Haruna, a szünetben). Vezetőedző: Dragan Vukmir
SZENTLŐRINC: Prokop – Erdélyi, Tamás L., Keresztes, Németh M. – Havas, Kovács Máté (Kiss-Szemán, 62.) – Harsányi (Török L., 62.), Biben (Nagy Zs., 91.), Szinanovics (Bányai, 76.) – Grumics (Mervó, 76.). Vezetőedző: Marian Sluka
Gól: Grumics (43.)

Veretlenül érkezett Szegedre a Szentlőrinc és úgy is távozott, igaz már egy győzelemmel gazdagabban. A vendégek az első félidő 43. percében szerezték meg a vezetést annak a Miroszlav Grumicsnak a góljával, aki az előző két szezonban még a Grosics Akadémia keretét erősítette. A második félidőben nem sikerült egyenlítenünk – bár Kovács Milán egyszer kaput talált, ezt a bíró végül lesnek minősítette.

A csapat a következő meccset idegenben játssza, szeptember 15-én állunk ki a 15. helyen álló Budaörs ellen.

* * *

Cimkék: foci labdarúgás NB II Szeged-Csanád Grosics Akadémia Szent Gellért Fórum Szentlőrinc