• Már az első félidő elején eldőlt: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Kolorcity Kazincbarcika SC 2–0 (2–0)
Ziccer 2021. május 16. 20:51

Dragan Vukmir csapata újabb győzelmet aratott, az utóbbi nyolc meccsből egyet sem veszített el, hatot megnyert és kettő döntetlen volt. A szezon zárás így igen szépen alakult.

A 8. percben Gajdos vitte be a labdát a 16-oson belülre, oldalra passzolt Kóródinak, aki ballal kilőtte a bal alsó sarkot. (1–0).

A 21. percen Tóth kapus elhúzta Dobos lábát, tizenegyes. Gajdos állt a labda mögé, ballal a kapu középbe lőtt, Tóth A. védett, de róla Gajdoshoz pattant a labda, aki az üres kapuba belsőzött. (2–0)