• Bejelentkeztek a bronzéremért: Naturtex SZTE-Szedeák–DEAC 102–81 (29–24, 31–11, 24–23, 18–23)
Ziccer 2021. május 15. 19:47

Képriport
Nem mumus többé a Debrecen, a második negyedben Govensék elsöpörték őket. Ha így játszanak a második meccsen is, már Debrecenben megszerezhetik a harmadik helyet. Ami történelmi siker lenne.

Naturtex SZTE-Szedeák–DEAC 102–81 (29–24, 31–11, 24–23, 18–23)
Tippmix férfi kosárlabda NB I/A csoport, rájátszás, 1. mérkőzés a bronzéremért. Szeged, Városi sportcsarnok. Vezette: Kapitány Gellért, Ádám József, Söjtöry Tamás.
Naturtex-SZTE-Szedeák: Bognár 19/6, Govens 19/6, Brown 17/12, Dželetović 19/9, Dickey 12. Csere: Kerpel-Fronius G. 8/6, Balogh, Mayer 2, Polányi 3/3, Olasz 3/3, Kerpel-Fronius B., Keller. Vezetőedző: Srećko Sekulović.
DEAC: Hines 10/3, Tóth 11, Somogyi 12/6, Moody 2, Drenovac 18. Csere: Moore 9/3, Kovács 2, Polyák 11/9, Molnár D., Molnár M. 6. Vezetőedző: Kovács Adrián.

joggal gondolhattuk, hatodik kezdőként a majré is pályára lép a Szedeák színeiben. De már a feldobásnál kiderült, nem kell ettől tartani. D-kerítés ma nem nagyon volt, legalábbis magyar mércével mérve kifejezetten sok pont született, csak az volt a kérdés a negyedik negyedben mikor éri el a száz pontot a hazai csapat. Ehhez kellett a remek dobószázalék is – a kezdőötös minden tagja kétszámjegyű pontot szerzett.

Brown magányossága a vendéggyűrűnél. Kattintson fönti képünkre, nézze meg Szabó Luca galériáját!

Lehet, már csak egy meccs van az idei szezonból? Ha így folytatja a Szedeák, Debrecenben bronzérmes lehet.