• Esélyeshez méltón: MOL-Pick Szeged–Ferencvárosi TC 31–23 (15–10) – nézze meg itt a teljes mérkőzést!
Ziccer 2021. május 5. 20:04

A bajnokság második helyén álló MOL–Pick Szeged könnyedén győzte le vendégét, a hatodik Ferencvárost a férfi kézilabda NB I szerdai mérkőzésén.

A mieink 4-0-s rohammal kezdtek, és negyedóra elteltével 12–6 volt az állás. A szünetben úgy volt 15–10 a Szeged javára, hogy a félidő utolsó két gólját a fővárosiak dobták.

A folytatásban is magabiztosan tartotta kézben a meccset a Szeged, az FTC nem tudott felzárkózni. A 47. percben 24–17-re vezettünk, és nem vot veszélyben a győzelem.

A MOL-Pick Szeged hét év után nyáron távozó svéd sztárja, Jonas Källman nem tudott hibázni, mind az öt kísérlete a hálóban kötött ki.