• Hat pontos meccsen nyert a Szeged: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Kaposvári Rákóczi FC 2–0 (0–0)
Ziccer 2021. április 11. 20:18

Végül a második félidőben szerzett két góllal itthon tartotta a három pontot az Akadémia, így még távolabb került a kieső zónától.

Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Kaposvári Rákóczi FC 2–0 (0–0)
Merkantil Bank Liga NB II. 32. forduló, Szeged, Szent Gellért Fórum,
Szeged-Csanád Grosics Akadémia: Takács, Mohl, Pejovic, Szilvási, Ódor-Simon, Jovanovic, Gréczi, Varga Sz, Dobos Á., Gajdos
Vezetőedző: Dragan Vukmir.
Kaposvár: Pogacsics , Ur, Szabó A., Szederkényi, Vachtler, Zsirai, Bidzilya, Andrics, Hadaró, Farkas B., Balázs Zs.
Vezetőedző: Várhidi Péter
Gól: Gajdos (72., tizenegyesből), Jammeh (83.)
Sárga lap: Jovanovic (20.), Simon (37.), illetve Ur (70.), Zsirai (8.)
Piros lap: Zsirai (55.)

A 71. percben Simon lépett meg, bemutatott egy cselt, azonban Ur elrúgta a lábát. A megmozdulás sárga lapot és tizenegyest ér. Gajdos állt a labda mögé és a balra vetődő Pogicsot becsapva jobbra lőtte a labdát. (1-0)

A 83. percben bebiztosította a győzelmét a Szeged. Varga balról adta be a labdát, Jammeh jól érkezett, azonban először a kapusba lőtte a labdát, de a kipattanót már bevágta a hálóba (2-0)

Amennyiben van kedvük, akkor itt megnézheti az egész mérkőzés.