• Magabiztos siker, simán verte a MOL-Pick Szeged a Ceglédet: Ceglédi KKSE–MOL-Pick Szeged 22–38 (12–17)
Ziccer 2021. április 4. 07:30

Egy pillanatig sem volt kérdéses a győzelem.

Juan Carlos Pastor csapata 38-22-re nyert a kiesőhelyen álló Ceglédi KKSE vendégeként a férfi kézilabda NB I szombati játéknapján, Abonyban. A házigazdák mindössze egy kapussal és nyolc mezőnyjátékossal álltak ki a meccsre, amin a kapusokon kívül csak a Martin Stranovsky nem szerzett gólt.

A félidőben még csak ötgólos volt a Szeged előnye, amit a második félidő végére megtriplázott, így végül 16 góllal bizonyultak jobbnak, mint a házigazdák.

(Képünk illusztráció, a Cegléd elleni februári, szegedi meccsen készült. Fotó: Szabó Luca)