• Igazi téli hangulatú meccsen kapott ki a Szeged a Szentlőrinctől: Szentlőrinc–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 2–1 (2–1)
Ziccer 2021. január 31. 15:28

Már az első félidőben eldőlt a meccs. Megmutatjuk a gólokat, de aki akarja, az egész találkozót is megnézheti.

Szentlőrinc SE–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 2–1 (2–1)
Merkantil Bank Liga NB II. 22. forduló, Kozármisleny, vezette: Derdák Marcell, asszisztensek: Király Zsolt, Vörös Dániel.
Szentlőrinc SE: Hajagos – Fröhlich (Cenaj, 62.), Kapronczai, Hleba, Harsányi (Forgács, 79.), Nagy, Molnár, Dulló, Torvund (Sili, 72.), Nikić (Újvárosi, 62.), Hesz. Vezetőedző: Sluka Marián.
Szeged-Csanád Grosics Akadémia: Takács J. – Ódor, Pejović, Germán, Grumić (Varga, 85.), Gajdos, Oláh, Dobos (Gréczi, 74.), Mohl, Simon, Deák. Vezetőedző: Dragan Vukmir.
Gól: Kapronczai (9.), Fröhlich (35.), illetve Grumić (28.).
Sárga lap: Simon (40.), Kapronczai (58.), Hajagos (65.), Újvárosi (90.), Oláh (90.).

Szentlőrincen játszott vasárnap kora délután a Szeged a Merkantil Bank Liga NB II. 22. fordulójában. A hazaiak viszonylag hamar, a kilencedik percben megszerezték a vezetést Kapronczai Gergely góljával, majd a Szeged a huszonyolcadik percben egyenlített Miroslav Grumicnak köszöhetően. Nem sokáig volt azonban döntetlen a meccs állása: a harmincötödik percben a hazaiaktól Frőhlich Roland talált be, aki a két csapat előző meccsén is gólt rúgott, akkor a vezetést szerezte meg, most pedig azt szerezte vissza a Szentlőrincnek.

A szünetre 2–1-es állással mentek a csapatok, a második félidőben pedig már nem született újabb gól az erősen téli hangulatú, havas pályán játszott meccsen.

Itt vannak a találkozó góljai:

Szentlőrinc–Szeged-Csanád GA; Kapronczai gólja, 1–0

Szentlőrinc–Szeged-Csanád GA; Grumić gólja, 1–1

Szentlőrinc–Szeged-Csanád GA; Frőhlich gólja, 2–1

A teljes találkozó itt nézhető meg:

A két csapat előző, augusztusi meccsén 1–1-es döntetlen lett az eredmény, arról a találkozóról itt írtunk:

* * *

Cimkék: férfi labdarúgás foci labdarúgás Merkantil Bank Liga NB II Szeged-Csanád Grosics Akadémia Szentlőrinc