• Ránk fért ez a győzelem: Kazincbarcika SC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 0–1
Ziccer 2020. november 29. 19:09

Ránk fért ez a győzelem: Kazincbarcika SC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 0–1

A sárga lapok számát tekintve döntetlen, gólok tekintetében viszont szegedi győzelem született vasárnap. Idegenben gyűrte le a püspöki csapat a Kazincbarcikát, a győriektől elszenvedett vereség után biztosan rá fért a csapatra ez a sikerélmény.

Kazincbarcika SC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 0–1 (0–1)
Labdarúgó NB II. 19. forduló, Kazincbarcika, Kolorcity Aréna, zárt kapuk mögött Vezette: Zám Zsolt (Horváth Róbert, Bertalan Dávid)
Kazincbarcika: Horváth L. – Majzik,  Dávid Z., Fótyik (Borbély B. 80.), Farkas A. – Toma, Bereczki (Kelemen, 66.), Németh T., Farkas M. (Mitruscsák, 58.) – Korbély, Kovác Megbízott vezetőedző: Kriston István
Szeged-Csanád Grosics Akadémia: Varga B. – Ódor, Moga, Deák I., Mohl - Oláh G., Simon Á. (Gajdos Zs., 85.), Gréczi (Varga Sz., 46.), Germán, Dobos Á. (Rózsahegyi, 88.) – Grumics (Pejovics, 90+4) Vezetőedző: Dobos Barnabás
Gólszerző: Grumics (33.)
Sárga lap: Farkas (36.), Toma (55.), Majzik (90+4.), illetve Dobos (13.), Simon (77.), Varga B. (90+3.),

A jó Nyíregyházi szereplés után a csapat 4 gólos vereséget szenvedett otthon a Győrtől, szerencsére azonban ebből nem lett kudarcsorozat. A csapat idegenben verte a tabella 16. helyén álló Kazincbarcikát. A szegediek már első félidőben megszerezték a vezetést, amikor Oláh beadását követően Grumics lőtt a bal felső sarokba a 33. percben.

A hazaiak a hátralévő egy órányi játékidőben sem tudtak fordítani, így maradt a 0–1, győzött a Szeged.

Fotó: Kozma István / Észak-Magyarország

* * *

Cimkék: férfi labdarúgás foci Kazincbarcika labdarúgás NB II Szeged-Csanád Grosics Akadémia