Hirdetés
Hirdetés
  • Kezdőlap
  • Hírek
  • Szegeden
  • A kampányban mindig Szeged érdekeit kívánták képviselni, most itt az idő! – Mihálik Edvin nyílt levele Nemesi Pálhoz és B. Nagy Lászlóhoz
Szegeden 2020. november 14. 12:10

A kampányban mindig Szeged érdekeit kívánták képviselni, most itt az idő! – Mihálik Edvin nyílt levele Nemesi Pálhoz és B. Nagy Lászlóhoz

A Momentum szegedi önkormányzati képviselője a fideszes országgyűlési képviselőhöz és a kormánybiztoshoz fordult, felszólítva őket arra, segítség Szegedet – ha már annyiszor beszéltek erről akkor, amikor nekik ez fontos volt.

Hirdetés

Mihálik Edvin annak kapcsán jelentette meg Facebook-oldalán nyílt levelét, hogy értesült arról, Parragh László iparkamarai elnök fel akarja függesztetni a kormánnyal az iparűzési adó fizetését a 2021-es esztendőre. A momentumos politikus emlékeztet arra, hogy a kormány már eddig elvonta az önkormányzatoktól

  • a gépjárműadót,
  • a plakátadót,
  • az idegenforgalmi adót,
  • a közösségi közlekedés támogatását,

és közben arra kötelezte a nagyvárosokat, hogy sűrítsék a közösségi közlekedést és bevezették újra az ingyenes parkolást is

„Most az iparűzési adó elvételével végleg megnyomorítják azokat az önkormányzatokat, akik a helyben segíthetnek az embereknek. Akikben valóban lenne segítői szándék a nehéz helyzetben” – írta Mihálik Edvin, aki ezután így folytatja:

„Tisztelt Kormánybiztos úr!

Szeged Megyei Jogú Város önkormányzati képviselőjeként arra kérem, hogy szólaljon fel a megfelelő fórumokon, és tegyen meg mindent annak érdekében, hogy további elvonásokkal ne tegyék tönkre szeretett városunkat!


Tisztelt Képviselő úr!

Szeged Megyei Jogú Város önkormányzati képviselőjeként arra kérem, semmi esetre sem szavazzon meg egyetlen olyan javaslatot sem, ami további terheket ró városunkra, kompenzáció nélkül!

Önök a kampány idején mindig Szeged érdekeit kívánták képviselni, most itt az idő, hogy a valóságban is képviseljék városunkat! Kérem önöket, tegyenek meg mindent azért, hogy Szeged tovább működhessen és fejlődhessen. Ez, és csak ez, lehet közösségünk érdeke!”

* * *

Szeged.hu – Minden, ami Szeged! Tartson velünk a Facebookon is!

Cimkék: B. Nagy László Fidesz iparűzési adó járvány koronavírus Mihálik Edvin Momentum Nemesi Pál pandémia Parragh László világjárvány
Hirdetés
Hirdetés

Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés