• Ez is szűkre sikerült: MOL-Pick Szeged–Veszprém-Felsőörs 28–25 (13–14)
Ziccer 2020. szeptember 11. 19:45

Ez is szűkre sikerült: MOL-Pick Szeged–Veszprém-Felsőörs 28–25 (13–14)

A Veszprém második csapatát, a fiatalokat fogadta a MOL-Pick Szeged hazai pályán, ahol az első félidőt a vendégek nyerték.

Azután, hogy Csurgón is megszenvedett Juan Caros Pastor csapata, ezúttal a Veszprém-Felsőörs fiataljai ijesztettek rá alaposan a mieinkre. A 11. percben a Pickk vezetett két góllal, a 27. percben viszont már a remekül teljesítő vendégek álltak jobban három találattal. A félidőre kicsit visszajött a MOL-Pick Szeged, így lett 13–14 az első játékrész vége.

A második félidő első részében a mieink ugyan megszerezték a vezetést, de nem tudták állva hagyni a „kis Veszprémet”, akik lelkesen és eredményesen játszottak.

Végig szoros volt az állás, a jóval esélyesebb szegediek csak öt perccel a vége előtt tudták biztosítani a sikerüket.

A házigazdák legeredményesebb játékosa a válogatott beálló, Bánhidi Bence, valamint az orosz balátlövő, Dmitrij Zsitnyikov volt öt-öt góllal, a veszprémieknél Vajda Huba hat találatig jutott.