• Még könnyebb edzőmeccs, ezúttal Újszegeden: MOL-Pick Szeged–Budakalász 34–22 (19–7)
Ziccer 2020. szeptember 5. 19:31

Az első félidőben elintéztek mindent a kékek, a második harminc percen a lehető leggyorsabban túl akartak lenni, érthető módon.

MOL-Pick Szeged–Budakalász 34–22 (19–7)
K&H Férfi Kézilabda Liga, 1. forduló, Újszegedi sportcsarnok, zárt kapus mérkőzés. Vezette: Horváth Zoltán, Simó András.
MOL-Pick Szeged: Alilović, Mikler – Källman 3, Bodó 9, Cañellas, Henigman 1, Gaber, Radivojević 4(1), Bánhidi 3, Bombač, Zsitnyikov 4, Mačkovšek 4, Kašpárek 3, Rosta, Bajus, Kecskés 3(2). Vezetőedző: Juan Carlos Pastor.
Budakalász: Váczi, Boros 1 – Tyiskov 1, Koncz 5(1), Radnic 1, Fórizs, Prokop 2, Vrhovina, Kiss 1, Holpert 3, Varjú 2, Rotim 3, Ceranic, Perisic 3(1), Simányi, Dávid. Vezetőedző: Csoknyai István.
Hétméteresek: 5/3, illetve 3/2.
Kiállítások: 10 perc, illetve 8 perc.

Ha egy kézilabdacsapat hét gól kap egy félidőben, akkor ott „dífensz” van, akárki is az ellenfél, plusz volt egy 7–0-s roham is az első játékrész hajrájában. A MOL-Pick Szeged a lehető legkevésbé megizzadva lépett át a Budakalászon.