• Simábban, mint arra számítottunk: MOL-Pick Szeged–Grundfos Tatabánya KC 36–25 (18–12)
Ziccer 2020. február 25. 21:13

Rangadónak indult, de hamar kiderült, a kékek nem hagyják, hogy izgulni kelljen.

MOL-Pick Szeged–Grundfos Tatabánya KC 36–25 (18–12)
Férfi kézilabda NB I. 17. forduló, újszegedi sportcsarnok, 300 néző, vezette: Medve Róbert, Südi Péter.
MOL-Pick Szeged: Mikler, Alilovic (kapusok), Maqueda, Källman 6, Bodó 4, Sigurmannsson 1, Cañellas 9/6, Henigman 3, Radivojević 2, Gaber 1, Šoštarić 1, Bánhidi, Kašpárek 3, Bombač 4, Rosta 2. Vezetőedző: Juan Carlos Pastor.
Grundfos Tatabánya KC: Bartucz, Borbély (kapusok), Pásztor, Sipos 3, Borzas 5, Szász 3, Holpert 2, Dénes, Davidovics 1, Ancsin 6, Komogorov 3, Hornyák 1, Vranjes 1. Vezetőedző: Vladan Matic.
Hétméteresek: 6/6, illetve 5/3.
Kiállítások: 4 perc, illetve 8 perc.
Kiállítva: Vranjes (19.).

Ancsin visszatért, de Balogh nem tudott pályára lépni, sőt, Matic tizenhárom nevet tudott csak beírni a jegyzőkönyvbe. Sőt, 20 perc után már csak tizenketten voltak: Vranjes a mérkőzés harmadánál kiállították a bírók, Gabert intézte el, tényleg csúnya volt. Ekkor már három gól volt az előny, ami a szünetre megduplázódott. Szépen lassan húzott el a Pick, egy tatabányai gólra rendre kettőt, hármat dobtak válaszul.

A vége könnyed közte tíz lett, „ráadással,” de a 36–25-ös siker egyáltalán nem túlzó.