• Megvan az első iksz, Roli ígéretét már nem lehet megtartani: MOL-Pick Szeged–SG Flensburg-Handewitt 24–24 (12–12)
Ziccer 2019. szeptember 28. 20:14

Kevés gól, „tempohandballal”. Nem lesz már meg az itthoni száz százalék, pedig Mikler is mindent megtett érte.

MOL-Pick Szeged–SG Flensburg-Handewitt 24–24 (12–12)

Nálunk Blazevič még mindig és most már Kašpárek is hiányzott, a németektől Wanne nem jött el sérülés miatt.

Az elején Johannessen nem tudtunk mit kezdeni, de Radivojević találataival visszajöttünk az életbe, sőt, a 18. percben már a kékek vezettek. Kevés volt a gól, mégis remek lendülete volt a meccsnek, és már örültünk, hogy előnnyel megyünk be az öltözőbe, amikor Jeppson egyenlített.

Nem bírta kitakarni: Johannes Golla gólt lő Mikler Rolandnak (fotók: MTI/Ujvári Sándor)

A második félidőben nem egyszer támadhattunk a három gólos – ma mindenképpen – behozhatatlan előnyért, de sose sikerült ezek a támadások. Sőt visszakapaszkodott a Flensburg Johannessen és Golla vezérletével, olyannyira, hogy meg is fordították a meccset. Mégis nyerhettünk volna, ha Bánhidi labdája bepattan a kapufáról...

Mikler Roland a Bajnokok Ligája sorozata előtt azt mondta, szeretnék minden hazai meccsüket megnyerni. Ez már nem jöhet össze. Kár, pedig benne volt a csapatban a második pont is, de bennük is maradt.

Október 13-án irány Dánia, az Aalborg következik.

gszl

* * *

Cimkék: Bajnokok Ligája férfi kézilabda kézilabda MOL-Pick Szeged SG Flensburg-Handewitt