Ziccer 2019. szeptember 7. 14:55

Nagyon megverte a MOL-Pick Szeged a Komlót

Tizenhat góllal volt jobb a hazai csapat az újszegedi sportcsarnokban, mint a vendégek a férfi kézilabda NB I pénteki játéknapján.

Rögtön a mérkőzés 42. másodpercében megszerezte a vezetést Bombac góljával a Szeged a Komló ellen, majd a következő percben ki is alakult a mérkőzés legszorosabb állása, Takács Bence góljával 1-1 lett az eredmény. Ezt követően a Szeged már végig vezetett a találkozón, amit jól jellemez, hogy Juan Carlos Pastor edző egyszer sem kért időt a hatvan perc során, viszont mindhárom kapust a pályára küldte, Mikler és Alilovic mellett Nagy Martin is lehetőséget kapott.

Már a szünetre is magabiztos, hatgólos előnnyel ment a Szeged (19–13), a második játékrészben pedig tovább növelték a különbséget: a meccs utolsó tíz percében nyolcszor talált be a hazai csapat, míg a komlóiak egyszer sem voltak eredményesek. Tizenhat gólos különbséggel zártak a csapatok, 37–21 lett a vége.

MOL-Pick Szeged – Sport36-Komló 37–21 (19–13)