Szegeden 2018. május 20. 07:59

Mi lesz vasárnap a borfeszten? A kékek a ledfalon!

Délután háromtól Szeged a Széchenyi téren ordítja bajnoki címbe a MOL-Pick Szegedet. Ugye ott leszünk?

A meccsen túl pedig ezek a koncertek, fellépések lesznek.

Rádió 88 Színpad, Széchenyi tér

17:00 Almási Enikő

18:30 Collection Duo

19:30 Radics Gigi akusztikus trió

21:00 Bara Party

Pingvin Patika színpad, Széchenyi tér

17:00 Loungemelody

19:00 Showgirls trió

21:00 Show Me

EPAM színpad, Széchenyi tér

18:00 Sárkánykönny

20:00 Kravaiar zenekar

22:00 Dj Emix: Best of 2000–2010

Sever Étterem Színpad, Klauzál tér

16:00 Martin Mits

17:30 Haraszti Ádám Project

20:00 BLUES B.R.OTHERS SHOW

Árkád Szeged Színpad, Dugonics tér

11:00 Zeninjam koncert

12:30 Not The Bees

14:30 Délikert Napsugártáncegyüttes

16:00 Guiro ütőegyüttes koncertje

18:00 Hangácsi Márton

20:00 Táncház a Bánát Szerb Táncegyüttessel

Mit és hol találok? Itt a borfesztivál letölthető térképe

És mi lesz a további napokon?

Rádió 88 Színpad, Széchenyi tér

Május 21. hétfő

17:00 Harmonika Klub

18:30 Mystery Stramp

20:30 Varga Rudi és bandája

Május 22. kedd

16:30 Carlo Band

18:00 Borverseny eredményhirdetés

19:00 Charge zenekar

20:00 Pál Dénes műsora

21:00 Bulivonat Várkonyi Tibivel

Május 23. szerda

17:00 Maya 'n' Peti

18:30 Members Rockabilly

20:00 Black Five

Május 24. csütörtök

17:00 Kontra Leila operett műsora

18:30 Rárósi Emese

20:00 Kamarás Iván est

21:00 Volvox

Május 25. péntek

17:00 Belmondo

19:00 Swing Business Band Bp

21:00 Colorado Country Band

Május 26. szombat

17:00 Heinz Gábor „Biga”

18:00 Huckleberry Guys

19:30 Kazai Ági Voice of World

21:00 Party Time Band

Május 27. vasárnap

17:00 Vigh Projekt

19:00 Florists

21:00 Villa Negra Best of

Pingvin Patika színpad, Széchenyi tér

Május 21. hétfő

17:00 Merényi Nikolette és Kiszely Zoltán operett műsora

19:00 Kökény Attila

20:30 Gera fivérek

Május 22. kedd

17:00 Szegedi Harmonika Egyesület

18:30 Blaho Attila zongoraművész előadása

19:30 Őrtorony Blues Band

21:00 Szeged Live Band koncert

Május 23. szerda

17:00 Dugonics András Piarista Gimnázium népzenei műsora

18:30 Blues Bell

19:30 Vivat Bacchus

21:00 Oláh Csaba és Barátai

Május 24. csütörtök

17:00 Palatka swing

19:00 5309 Trió

20:30 Jaffa Trió

Május 25. péntek

17:00 Huszár Gergő gitárművész kiskoncert

19:00 Elsa Walle (Kuba) és Winand Gábor

20:30 Coco Bongo zenekar koncertje

Május 26. szombat

17:30 Rambling Blues koncert

19:00 Groovies zenekar

21:00 Green 6

Május 27. vasárnap

17:00 Harmonika klub koncert

19:00 Éliás Jr. Trió koncert

21:00 Kaszinó zenekar koncert

EPAM színpad, Széchenyi tér

Május 21. hétfő

18:00 Meszecsinka Duó

20:00 Dj Second Face

22:00 Dj Russianbeat: Sláger Party

Május 22. kedd

18:00 Jazzy Bear

20:00 Jazz Times

22:00 Dj Krizs: Poplounge

Május 23. szerda

18:00 Szerb táncház a Bánáttal

22:00 Dj Ledenyák Ákos: Sláger Party

Május 24. csütörtök

18:00 The Garde zenekar

20:00 Vacsora Zsuzsival

22:00 Jamaican Vibes: reggie

Május 25. Péntek

18:00 Péter és Én

20:00 Balkáni táncház T’Rakija zenekarral

22:00 Dj Emix: Funky

Május 26. szombat

18:00 Crazy Band

20:00 Brass On the Road

22:00 Peterslounge: Chill out

Május 27. vasárnap

18:00 Molnár Orsi

20:00 Maja ’n’ Peti

22:00 Dj Krizs: Rocky, Retro buli

Sever Étterem Színpad, Klauzál tér

Május 21. hétfő

16:00 Smoothie Soul koncert

17:30 Molnár Gyula és vendégei

20:00 A 30 éves Smink együttes koncertje

Május 22. kedd

16:00 Transform Projekt

18:00 Music and Volkova

20:00 Gang Band koncert

Május 23. szerda

16:00 Kocsis Eszter

17:00 Sándorfalvi Térségi Alapfokú Művészeti Iskola növedékeinek koncertje

18:30 Bornai Tibor és a Komoly Férfiak

20:00 Luigi égi hangok koncert

Május 24. csütörtök

16:00 Dudellow koncert

17:00 JackDanimalZ koncert

18:30 Papes Béla Jazz Quartett

20:00 Tha Shudras Akusztik

Május 25. péntek

15:00 Maja Soul koncert

17:00 Eklektik koncert

18:00 Turku Jazz Band

20:00 Szűcs Gabi & Stereo Swing

Május 26. szombat

10:00 Polgár Gyula Trió

12:30 Sándorfalvi Budai Sándor Citerazenekar

14:30 Szegedi Konzervatórium bemutatója

16:00 Noise hackers

18:00 Elektrons zenekar, Jazzarosa koncert

20:00 Pepperteas koncert (UK) – közreműködik a Juniolds zenekar

Május 27. vasárnap

10:00 Dallama és Csúsziki koncert (gyerekkoncert)

12:00 Wake up little Susie

14:30 Madarász Ráhel

16:00 Kalungu ütőegyüttes

17:00 Swat gitáregyüttes

18:00 Synema zenekar

19:30 Nagy Ádám and his friends

21:00 Rozsdamaró népzenekar

Árkád Szeged Színpad, Dugonics tér

Május 21. hétfő

16:00 Vántus István Zeneművészeti Szakközépiskola növendékeinek fellépése

18:00 Máskép világzenei koncert

20:00 Rumba Gitana

Május 22. kedd

16:00 Premier művészeti iskola tánc tagozatának műsora

18:00 Korinda zenekar

20:00 Stabil Frazír

Május 23. szerda

16:00 Premier művészeti iskola

18:00 Fehérvári László piano műsora

20:00 Karcos Bakelit

Május 24. csütörtök

16:00 Dugonics András Piarista Gimnázium és AMI népzenei tanszakai és Kamarazenei Műhely

17:00 Bereczky Szilvia sanzonok

18:00 Molnár Orsi

20:00 Good Company zenekar

Május 25. péntek

16:00 Pasenko Bohóc

17:00 Storyville Jazz Band

18:30 Berecz András mesemondó

20:00 Stoni Blues Band

Május 26. szombat

12:00 Szegedi Konzervatórium rézfúvós műsor

13:00 Turkui konzervatórium műsora

14:00 Alkalmi járat

15:30 Royal Balett műsora

16:00 Csongrádi Múzsa Művészeti Egyesület szervezésében:

  • Bajdyš Trebíč Néptáncegyüttes (Csehország)
  • „Transilvania” Néptáncegyüttes és „Poienita” Folklóregyüttes (Románia)
  • UV&TM Music Group (Mongólia)
  • Ballet Camara Társulat (Szenegál)

18:00 Mentés Másként zenekar népzenei műsora

20:00 Take Tree zenekar

Május 27. vasárnap

10:00 Csiga duó koncert

12:00 Premier Iskola bemutatója

13:00 Etka jóga

14:00 Tánctér

17:00 Molnár Dixieland Band koncertje

19:00 Csongrádi Múzsa Művészeti Egyesület szervezésében:

  • Bajdyš Trebíč Néptáncegyüttes (Csehország)
  • „Transilvania” Néptáncegyüttes és „Poienita” Folklóregyüttes (Románia)
  • UV&TM Music Group (Mongólia)

Dóm Téri Kavalkád

Május. 25. péntek

16:00 Jack Canon Blues Band

20:00 Charlie és Malek Andrea koncertje közreműködik az Abrakazabra zenekar

Május 26. szombat

10:00 Coda Nostra Big Band

13:00 Brass on the roads

15:00 König szalonzenekar

17:00 Deák Big Band

19:30 Ocho Macho

Május 27. vasárnap

15:00 Musica Antiqua Hévíz (barokk zene)

16:30 Happy Dixieland Band Hévíz

19:00 Rúzsa Magdi

* * *

Szeged.hu – Minden, ami Szeged! Tartson velünk a Facebookon is!

Szeged300
Cimkék: bor kézilabda koncert MOL-Pick Szeged program programajánló Széchenyi tér Szegedi Borfesztivál zene