Ziccer 2018. február 27. 20:58

Kézilabda: esélye sem volt a Komlónak a MOL-Pick Szeged ellen

Hazai pályán 14 góllal volt jobb a szegedi csapat a riválisánál, akiknek már az első félidőben 21 gólt dobtak.

Simán győzött a bajnokság huszonkettedik fordulójában a a MOL-Pick Szeged a Sport36-Komló ellen hazai pályán.

A találkozón végig veszetett a szegedi csapat, Juan Carlos Pastor játékosai már az első félidőben 21 gólt dobtak, míg az ellenfél csak 13 alkalommal talált be. A második játékrészben még jobban elszakadt ellenfelétől a MOL-Pick Szeged, így a végeredmény 38-24 lett.

A hétvégi Zágráb elleni BL-meccshez képest egy változás volt a Szeged keretében: Mario Sostaric kimaradt, viszont újra játszott Balogh Zsolt, aki felépült korábbi sérüléséből és már egy gólt is szerzett a találkozón az átlövő.

A meccs legeredményesebb játékosa a hétvégén a Zágráb ellen gyengébben teljesítő, most viszont kiváló formában játszó Bodó Richárd volt, aki összesen kilencszer talált be a Komló kapujába.

MOL-Pick Szeged - Sport36-Komló 38-24 (21-13)