• "Szeged-Csanád Grosics Akadémia"-ként cimkézett hírek listázása
Megint Haruna és megint Gajdos! Dorog FC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 2–3 (1–1)

Ősszel a két csapat 1-1-es döntetlent játszott a Szent Gellért Fórumban. Most az első félidőben ugyan ez volt az eredmény, azonban a második félidőben összekapta magát a püspöki csapat és elhozta a három pontot. Ezzel bebiztosította bennmaradását a szegedi csapat.

Részletek
Itthon is sikerült, ami legutóbb idegenben: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Szolnoki MÁV 3–2 (1–1)

Jól kezdett a Szeged-Csanád Grosics Akadémia, azonban a vendégek gyorsan egyenlíteni tudtak, majd a második félidő elején a vezetést is megszerezték. A hazaik végül a csereként beállt Germán jóvoltából 2 perc alatt megfordították a mérkőzést.

Részletek
Tíz percnyi Lokifoci elég volt a debreceni sima győzelemhez: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Debreceni VSC 0–5 (0–0)

Semmi nem utalt arra az első félidőben, hogy a második játékrész elején tíz percre összeomlik a püspöki csapat. Hogy aztán már ne is legyen kedve senkinek tovább focizni. Dragan Vukmir még nem nyert meccset szegedi edzőként. De ez még csak a negyedik találkozója volt, azaz nincs még miért izgulnia, úgy sem, hogy a Debrecen erőlködés nélkül verte rommá a csapatát.

Részletek
Nem fázott meg a szabolcsi jégveremben a püspöki csapat: Nyíregyháza Spartacus–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 0–2 (0–0)

A római katolikus templomokban sincs olyan hideg, mint amilyenben most Nyíregyházán kellett játszania a kék-fekete-zöldeknek, akik ezúttal fehérben voltak, egyébként. Grumić egy félidő alatt meccset nyert a Szegednek.

Részletek
Két perc alatt vesztette el a mérkőzést a Szeged: Vasas–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 3–1 (0–1)

A szegedi szurkolók abban reménykedtek, hogy folytatódik a csapat sorozata és megszerzi sorrendben a negyedik győzelmét. Az első félidő így is indult, de utána a második félidőben két perc alatt fordított a Vasas, majd egy harmadik góllal be is biztosították győzelmüket az angyalföldiek.

Részletek
Úgy tűnik nem kisiklás volt a múlt heti győzelem:Szolnoki MÁV FC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 0–2 (0–1)

A múlt heti Siófok ellen megszerzett első győzelem után a Szeged Szolnokra utazott, hogy bebizonyítsa, nem véletlen volt az eredmény. Nehéz feladat várt az akadémia játékosaira, hisz a tabella második helyén álló otthonába látogattak el. A kirándulást siker koronázta, meg lett az idei második győzelem.

Részletek
Ha pontot nem is, de legalább gólt szerzett a Szeged - Aquavital FC Csákvár- Szeged-Csanád Grosics Akadémia 3-2 (2-1)

Az utolsó öt mérkőzésén nem kapott ki a Szeged-Csanád Grosics Akadémia, azonban a képet árnyalja, hogy az ötből négy alkalommal ikszelt a csapat, három meccsen pedig még gólt sem rúgott. Vasárnap az ötödik helyezett Aqvital FC Csákvár otthonában próbált meg szépíteni a csapat. De nem sikerült.

Részletek
Oda a hazai veretlenség: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Vasas FC 1–3 (0–1)

Az exbékéscsabai Birtalan Botond duplájára és Szedlár szimplájára csak Germán tudott válaszolni büntetőből. „Varázstalanították” a püspöki stadiont az angyalföldiek. Ahogyan a megyei lap is írta: „a vendégek a félidőben vezettek, majd növelték az előnyüket, és nyertek”.

Részletek
Az idény legfontosabb meccsét is hozta a püspöki csapat: Szeged–Békéscsaba 1–0 (1–0)

Vannak egy szezonban fontos meccsek, és van egy, kettő, amely mindennél fontosabb. Ebben a bajnokságban ilyen a Békéscsaba elleni derbi. Meglett. Kóródiból csatár lett és három meccse védelme is van a püspöki csapatnak: Takács János 270 perce nem kapott gólt.

Részletek
Szegedma, szégyelld magad! Kibédi Péter, alkalmatlan vagy!

A fideszes szegedi fake news gyár felelős szerkesztője boldogan kürtöli az oldalán: szurkolóknak tűnő alakok a Szeged-Csanád Grosics Akadémia első, Szent Gellért Fórumban tartott hazai bajnokiján megfenyegették a szeged.hu és a szegeder.hu szerkesztőségét.

Részletek
Célnak megfelel: énekelni, labdarúgni, szurkolni lehet a 15 milliárdos püspöki stadion „centerpályáján” – Plácido Domingo már bejárta az arénát!

Egy nappal a szuperkoncert, az áldás és a többi előtt megnéztük, hogyan áll a Szent Gellért Fórum, mennyire van készen. A spanyol tenor is terepszemlét tartott – bentről.