• "Nádas Bence"-ként cimkézett hírek listázása
Tokió szegedi hőseit köszöntötték: Kárász Anna Szeged aranyérmét kapta az olimpiai bajnoki címért

A városháza házasságkötő termében Kovács Tamás alpolgármester minden szegedi nevében gratulált a szegedi olimpikonok teljesítményéhez.

Részletek
Majdnem meglett a dobogó férfi kajak kettő 1000 méteren: a szegedi Nádas Bence a Győrben versenyző algyői Kopasz Bálinttal negyedik lett – VIDEÓ

Hatalmas csatában a negyedik helyen végzett a kajak kettesek 1000 méteres versenyében a tokiói olimpián. A szám másik magyar indulója, a Béke Kornél, Varga Ádám kettős a B döntőben fejezte be a szereplését és összesítésben a 12. helyen zárt.