• "MOL-Pick Szeged"-ként cimkézett hírek listázása
Többen ledoktoráltak kézilabdából a szegediek közül: MOL-Pick Szeged–PPD Zagreb 33–23 (14–7)

Bodó, Blazevic, Sigurmannsson nélkül fogadta a Zágrábot a MOL-Pick Szeged a Bajnokok Ligája idei utolsó mérkőzésén. Remek játékkal, és Alilovic első félidei akadémiai székfoglalójával 14-7-tel mentek pihenni a csapatok. A második félidőben jobban támadott a Zágráb, a mieink pedig tovább pörögtek, így a 7 gólos különbségből 10 lett. Sorozatban ez volt a hetedik győzelem, ami klubcsúcs a BL-ben.

Részletek
Ilyen lesz az új kézilabdacsarnok Szegeden – átadták az építési területet

Új otthonba költözhet a szegedi kézilabda 2022-től. Nem csupán egy új, 8300 fős csarnok épül, hanem egy kétpályás edzőcsarnok és egy akadémia működtetésére alkalmas, 30 férőhelyes kollégium is. Közel 36 milliárdot költ az állam az új szegedi kézilabdacsarnokra.

Részletek
Sziporkázó kezdés után nyögvenyelős befejezés, de lényeg a győzelem MOL-Pick Szeged-Barcelona 31-28 (18-11)

Elindult a MOL-Pick Szeged hosszú menetelése a Bajnokok Ligájában. Itt nincs könnyű meccs, de már az első összecsapás nehéz volt, mivel a tavalyi ezüstérmes Barcelona látogatott a Tisza-partra. Az első félidőben sziporkázott a hazai gárda, de a végén izgulni kellett a győzelemért.