• "Kárász Anna"-ként cimkézett hírek listázása
Tokió szegedi hőseit köszöntötték: Kárász Anna Szeged aranyérmét kapta az olimpiai bajnoki címért

A városháza házasságkötő termében Kovács Tamás alpolgármester minden szegedi nevében gratulált a szegedi olimpikonok teljesítményéhez.

Részletek
Algyő díszpolgára lesz Kopasz Bálint

Tegnap este a Vajda Attila Regionális Akadémia vízitúráján résztvevő közel 200 gyerek és Algyő apraja-nagyja köszöntötte a település szülöttét, Tokióban K-1000 méteren aranyérmet szerzett Kopasz Bálintot, valamint edzőjét, Kopaszné Demeter Irén és a szintén első helyen végzett Kárász Annát.

Részletek
Maty-éri kajak-kenu-válogató: Kozák Danuta és Csipes Tamara is ott lehet a tokiói olimpián

Az olimpiai címvédő Kozák Danuta nyerte a női kajak egyesek 500 méteres döntőjét Szegeden, a kajakosok és kenusok válogatóversenyén, amelyen az olimpiai, illetve az Európa-bajnoki csapatba kerülés a tét. A Ferencváros 34 éves versenyzője és a másodikként célba ért Csipes Tamara így már tokiói indulónak tekinthető.

Részletek
Jól szerepeltek a szegediek a kajak-kenu válogatón

Minden előzetes várakozást felülmúlva szerepeltek az NKM Szeged VE versenyzői a Szolnokon rendezett II. felnőtt és parakenu válogatón. Birkás Balázs, Varga Katalin és Suba Róbert már hivatalosan is vb-induló, de szinte biztos, hogy Kárász Anna és Nádas Bence is ott lehet az augusztusi portugáliai világbajnokságon.