• "bajnokság"-ként cimkézett hírek listázása
Hajszálon múlt a győzelem Szolnokon: Szolnok–Naturtex-SZTE-Szedeák 77–76 (20–28, 15–17, 28–20, 14–11)

Szolnokon indította a bajnoki pontvadászatot a tavalyi bronzérmes Naturtext-SZTE-Szedeák. A szerda esti mérkőzésen jól kezdett a vendégcsapat, több alkalommal is jelentős előnyre tett szert, azonban a végén a szegediek szomorkodhattak, hisz egy pontos vereséget szenvedtek.

Részletek
Itthon is sikerült, ami legutóbb idegenben: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Szolnoki MÁV 3–2 (1–1)

Jól kezdett a Szeged-Csanád Grosics Akadémia, azonban a vendégek gyorsan egyenlíteni tudtak, majd a második félidő elején a vezetést is megszerezték. A hazaik végül a csereként beállt Germán jóvoltából 2 perc alatt megfordították a mérkőzést.