• "Bajnokok Ligája"-ként cimkézett hírek listázása
Többen ledoktoráltak kézilabdából a szegediek közül: MOL-Pick Szeged–PPD Zagreb 33–23 (14–7)

Bodó, Blazevic, Sigurmannsson nélkül fogadta a Zágrábot a MOL-Pick Szeged a Bajnokok Ligája idei utolsó mérkőzésén. Remek játékkal, és Alilovic első félidei akadémiai székfoglalójával 14-7-tel mentek pihenni a csapatok. A második félidőben jobban támadott a Zágráb, a mieink pedig tovább pörögtek, így a 7 gólos különbségből 10 lett. Sorozatban ez volt a hetedik győzelem, ami klubcsúcs a BL-ben.

Részletek
Sziporkázó kezdés után nyögvenyelős befejezés, de lényeg a győzelem MOL-Pick Szeged-Barcelona 31-28 (18-11)

Elindult a MOL-Pick Szeged hosszú menetelése a Bajnokok Ligájában. Itt nincs könnyű meccs, de már az első összecsapás nehéz volt, mivel a tavalyi ezüstérmes Barcelona látogatott a Tisza-partra. Az első félidőben sziporkázott a hazai gárda, de a végén izgulni kellett a győzelemért.