Visszavágtak az őszi vereségért: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Dorog FC 2–1 (1–1)

Gyorsan vezetést szerzett a vendégcsapat, hisz mára 8. percben Molnár hálójába kerül a labda. Még az első félidőben sikerült az egyenlítés, a másodikban pedig a győzelmet is megszerezte a Szeged.
Vass Imre

2022. február 13. 21:35

Visszavágtak az őszi vereségért: Szeged-Csanád Grosics
Akadémia–Dorog FC 2–1 (1–1)

A szerdai Magyar Kupa mérkőzéshez képest három helyen változott a csapat összeállítása.

Még igazán be sem melegedtek a játékosok máris megszerezték a vezetést a vendégek, Girsik óriási gólt lőtt. (0-1)

Egy kicsivel több mint 20 perc múlva egyenlített a Szeged, Horváth lövése a kapufáról pattant a hálóba. (1-1)

A második félidőben többet támadott az Akadémia és a 69. percben gólra is váltotta a sok helyzetet, Ódor beadását Gajdos fejelte a kapuba.

Újabb győzelemnek köszönhetően a negyedik helyre lépett előre a csapat.