Újraaszfaltozzák az Aradi vértanúk terén a járdákat és a Csap utcát a Sólya és a Szántó Kovács János utca között

Petőfitelepen az utat és belvárosban a járdát újítják fel: az egyik anyagi fedezetét az Út- és járdafelújítási keret, a másikat pedig Városrészi Alap biztosítja.
Vass Imre

2022. szeptember 15. 17:21

Újraaszfaltozzák az Aradi vértanúk terén a járdákat és a Csap utcát a Sólya és a Szántó Kovács János utca között

A Városüzemeltetési és Fejlesztési Bizottság döntése alapján folytatódik Petőfitelepen a Csap utca felújítása. A következő ütemben a Sólya és a Szántó Kovács János utca közötti szakaszt újítják meg – mondta Nagy Sándor városfejlesztési alpolgármester.

 

A rekonstrukciós munkálatok során felmarják a régi útburkolatot és új aszfaltréteget kap ez a szakasz is. A munka elvégzésére hamarosan kiírja a közbeszerzési eljárást az önkormányzat.

 

A Városrészi Alap terhére pedig az Aradi Vértanúk terén lévő járdák újulnak meg. Emellett kicserélik a megsérült dísztégla határoló sávokat is. Erre a munkára is hamarosan kiírják a közbeszerzési eljárást.