Négyszer annyi lap volt a meccsen, mint gól: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Szolnoki MÁV FC 2–1 (0–1)

Az első félidő elején vezetést szereztek a vendégek, de végül egy jogos tizenegyesnek és Simon utolsó percekben lőtt góljának köszönhetően megszerezte a három pontot az Akadémia.
Vass Imre

2022. május 01. 18:58

Négyszer annyi lap volt a meccsen, mint gól: Szeged-Csanád
Grosics Akadémia–Szolnoki MÁV FC 2–1 (0–1)

A vendégek szerezték meg a vezetést a találkozón, Molnár-Farkas kapujába Lakatos talált be a 18. percben.

Az első félidőt még sárgalapok tarkították, a 9. percben a szolnoki Kurdics, majd két perc múlva a szegedi Horváth, a 27. percben pedig egy újabb vendégjátékos, Szekszárdi kapott sárgát.

A második félidő egy újabb sárgával, majd egy szegedi góllal kezdődött. A lapot a szolnoki Tisza kapta, a gólt pedig Horváth szerezte büntetőből. A győztes gólt a 79. percben Simon lőtte.

A végén a szolnokiaknál elszakadt a cérna, 10 perc alatt hárman  – Tóth, Szekszárdi és Kurdics – is piros lapot kaptak és idő előtt mehettek zuhanyozni.