Megafonos buliban járt Korponyai Ernő fideszes szegedi önkormányzati képviselő

„Jó volt újra találkozni veletek! Köszönjük, Kiskőrös”! Ennyit írt a nyitóképünknek átvett fényképhez Bohár Dániel, és betagelte még két... Rendes munkakörülmények között kollégának is nevezhető két személyt, Dér Stefit és Deák Dánielt, utóbbi mostanában a szokásos szánalmas fideszes propaganda mellett azzal fáraszt minket, hogy állítólag csőbombát helyeztek el a lakásában... Ez persze van olyan életszerű, mint minden más, amit ő is, Dér is, meg Bohár is mond, ám most nem ez a fontos.
Hanem az, hogy a nagy kiskőrösi találkozáson büszkén fotóztatta magát Korponyai Ernő, szegedi fideszes önkormányzati képviselő is. Az nem egyértelmű, hogy a képről, hogy
- frissen kiképzett jobboldali provokátorok örültek az úgynevezett tanfolyamuk végén,
- régi, kiképzett megafonos propaganda- és álhírszórók találkoztak,
- egy nagy közös Orbánpizza-zabálása volt ez egyfajta „elitklubnak”,
mindenesetre ez a második alkalom, amikor egyértelműen beazonosítható szegedi szerepel egy ilyen képen.
Legutóbb a Szeged365 korábbi újságírója, a mindig, mindenhez, minden weboldalon „szakértően” hozzászóló Brillmann Zsoltról, a korábban Szegeden láttalak, most éppen Minden, ami Szeged!-néven futó Facebook-csoport adminsztrátoráról derült ki, megafonos lett.