Könnyű vasárnap délutáni győzelem: Tiszakécske–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 0–4 (0–2)

Az utolsó előtti helyezetthez látogatott a Szeged, így várható volt a győzelem, inkább csak a mértéke volt kérdéses. A gólokból mind a két félidőre jutott kettő-kettő, így magabiztos győzelem lett a vége.
Vass Imre

2022. február 20. 17:18

Könnyű vasárnap délutáni győzelem: Tiszakécske–Szeged-Csanád
Grosics Akadémia 0–4 (0–2)

Már az 5. percben megszerezte a vezetést a Szeged, Horváth 14 méterről talált Holczer kapujába (0-1)

10 perc múlva a házi gólkirály megszerezte második gólját, az oldalvonal mellől emelt a kapuba, mivel Holczer rosszul helyezkedett. (0-2)

A második félidő is jól indult, a 47. percben a friss igazolás Csoboth Kevin lépett meg a balszélen, egy szép összjáték után a hosszú felsőbe lőtte az első, a csapatának pedig a harmadik gólját. (0-3)

A 73. percben alakult ki a végeredmény. Ebben a gólban is nagy szerepet vállalt Horváth, akinek szögletét Kovács fejelte a kapuba. Neki is ez vol az első gólja a szeged színeiben. (0-4)

A Szeged megérdemelt győzelmet aratott, a mérkőzés jó ráhangolódás volt a jövő vasárnapi hazai, Haladás elleni rangadóra.

Fotó: Szeged-Csanád GA