Címoldal

Csuja Imre polgármester, Szabó Győző zsaru lett

2017. 01. 14. 15:50 | PDF | Nyomtatható változat

sorozat, televízió, rtl klub, a mi kis falunk, vi2017-01

Újabb sorozatot készített az RTL Klub A mi kis falunk címmel, a széria egy kis falu, Pajkaszeg mulatságos hétköznapjait mutatja be. - írja az Origo

A fiktív falut Pajkaszegnek hívják, a sorozathoz készített Wikipédia oldal szerint "hivatalos neve eredetileg Pajtaszeg, csak az erősen ittas lakosok remegő kézzel helytelenül vésték fel a nevet várostáblára. 2006 nagy év volt a település életében, hiszen saját irányítószámot kapott, ez lett a 2508. A jelenlegi népesedési biztos ezt a lélekszámot szeretné minél hamarabb elérni, mivel a lakosok alacsony gyermekvállalási kedve miatt pár éve még csupán 319 fő lakott a faluban. Egyelőre nem tartanak további népszámlálást, hiszen a helyi kormányzat szerint, amiről nem beszélünk, az nincs is."

A cikket teljes terjedelmében itt olvashatja el

Ajánlja cikkünket ismerőseinek!