Címoldal

Tizenharmadszor is bajnok Nagy Péter

Az ólomsúlyú Nagy Péter 13. magyar bajnoki címét szerezte meg vasárnap, a súlyemelő ob vasárnapi zárónapján. A BKV Előre SC sportcsarnokában rendezett viadalon a szegedi emelő nemzetközi szintet teljesítve összetettben 404 kilogrammal végzett az élen.

Nagy Péter 12. alkalommal magyar bajnok

Pályafutása tizenkettedik magyar bajnoki címét szerezte meg Nagy Péter a súlyemelő ob vasárnapi zárónapján Kecskeméten.

Súlyemelés: Nagy Péter 10. helyen zárt Rióban

A szegedi Nagy Péter a második lett a súlyemelők +105 kilogrammos kategóriájának B csoportjában, az A csoport vetélkedésének eredményeképp végül 420 kilós összeredménnyel a 10. helyen zárta az olimpiát.

Szeged ólomsúlyú olimpikonja elutazott Rióba

Szerdán újabb magyar küldöttség indult Rio de Janeiróba, a nyári olimpia helyszínére. A hajnalban útra kelt húsz sportoló között ott volt Nagy Péter, szegedi súlyemelő is. A Szegedi Lelkesedés SK súlyemelője kedden lép dobogóra – akkor szurkolhatunk neki!

A szegedi Nagy Péter utazhat Rióba

Nagy Péter kapja a magyar férfi súlyemelők kvótáját az augusztusi Rio de Janeiró-i olimpiára. A 30 éves szegedi versenyzőnek ez lesz a második olimpiája, ugyanis 2012-ben Londonban is tagja volt a mezőnynek.

Súlyemelés: olimpiai kvótát szerzett Nagy Péter

Nagy Péter, a szegedi Lelkesedés SK súlyemelője 414 kilogrammal a hatodik helyen végzett összetettben a plusz 105 kilogrammos kategóriában az olimpiai kvalifikációs súlyemelő Európa-bajnokság zárónapján a norvégiai Fördében. Ezzel egy férfikvótát szerzett a riói ötkarikás játékokra.

Olimpia kvótáért utazott az EB-re Nagy Péter

szeged tv tartalom Elutazott Norvégiába a magyar súlyemelő válogatott soraiban két szegedi versenyzővel. A rutinos Nagy Péter mellett az újonc Csató István is bekerült az Európa-bajnokságon szereplő csapatba. A válogatott célja az olimpiai kvótaszerzés lesz. (videóval)

Nagy új országos csúccsal második az Elnök Kupán

Nagy Péter második lett összetettben, lökésben pedig magyar csúcsot ért el a +105 kilogrammosok között az Elnök Kupáért hatodik alkalommal kiírt orosz súlyemelő Grand Prix-n, amelyet az idén a tatár főváros rendezett.

Nagy Péter is emel a tatár fővárosban

Kazany ad otthont a hétvégén a súlyemelők idei első Grand Prix versenyének, az orosz Elnök Kupáért kiírt nemzetközi viadalnak, amelyen indul a szegedi Nagy Péter is.

Három szegedi esélyes a súlyemelő Eb-re

szeged tv tartalom Nagy Péter, hazánk első számú súlyemelője az Európa-bajnoki felkészülés hajrájához érkezett. A szegedi erős ember az áprilisi norvégiai Eb-n harcolhatja ki az olimpiai részvételt. Nagy Péter a Szeged Televízió Aréna című műsorának vendégként elárulta, két szegedi csapattársa is bekerült a válogatott bő keretébe.

Korábbi híreink

Nagy elégedett az oroszországi eredményével

szeged tv tartalomOroszországi versennyel zárta az esztendőt Nagy Péter. A szegedi súlyemelő az Elnök Kupán a 6. helyen végzett, így némileg feledtette a csalódást keltő világbajnoki szereplését.

Nagy Péter hatodik lett a súlyemelő Elnök Kupán

Nagy Péter - hét vetélytársát megelőzve - súlycsoportjában hatodik lett összetettben az oroszok meghívásos súlyemelő Grand Prix-versenyén, az ötödik alkalommal kiírt Elnök Kupán, amelynek ebben az évben Groznij adott otthont.

Súlyemelés: Nagy Péter is indul az 5. Elnök Kupán

Nagy Péter személyében magyar súlyemelő is szerepel az oroszok meghívásos Grand Prix-versenyén, az idén ötödik alkalommal kiírt Elnök Kupán, amelynek a csecsen főváros, Groznij ad otthont a hétvégén.

Van még esély, hogy Nagy Péter eljusson Rióba

szeged tv tartalomA magyar válogatott az elmúlt évek leggyengébb teljesítményét nyújtotta a houstoni olimpiai kvalifikációs súlyemelő világbajnokságon, hiszen a csapat nem szerzett kvótát. A szegedi Nagy Péter is elmaradt az egyéni legjobbjától, de még mindig neki van rá a legnagyobb esélye, hogy eljusson Rióba.

Nagy Péter: Rió a cél Hustonban

szeged tv tartalomHét tagú férfi válogatott utazik el szombaton a riói olimpiára kvalifikáló súlyemelő világbajnokságra, amelynek a texasi Houston ad otthont november 20. és 28. között. A keretben ott van a szegedi Nagy Péter is.

A tizenegyedik bajnoki címéért küzd Nagy Péter

SZEGED TV - Sorozatban tizenegyedik bajnoki címét szerezheti meg a hétvégén a súlyemelő Nagy Péter. A Szegedi Lelkesedés SK versenyzője vasárnap lép pódiumra a tatabányai országos bajnokságon.

Jól szerepelt La Corunában Nagy Péter

Hat sikeres gyakorlatot bemutatva, 370 kilogrammos összetett eredménnyel zárt Nagy Péter a La Corunában rendezett spanyol csapatbajnokság 1. fordulójában.

Spanyolországban készül Nagy Péter

Néhány hete elkezdte a felkészülést az őszi olimpiai kvalifikációs világbajnokságra Nagy Péter, a Szegedi Lelkesedés SK súlyemelője. A 29 esztendős sportoló a hétvégén Spanyolországban tesztel először.

Nagy Péter egyéni csúccsal hatodik

Nagy Péter 417 kilogrammos egyéni csúccsal hatodikként zárt összetettben az ólomsúlyúak mezőnyében a súlyemelők Tbilisziben rendezett Európa-bajnokságának befejező, szombati napján.