Címoldal

Atlétikai vb: Márton Anita ezüstérmes Londonban

A súlylökő szegedi atléta, Márton Anita ezüstérmet nyert szerdán a londoni atlétikai világbajnokságon.

Márton Anitának egyetlen lökés kellett a döntőhöz

Az olimpiai bronzérmes Márton Anita könnyedén, első kísérletére teljesítette a selejtezős szintet és bejutott a női súlylökés szerdai fináléjába a londoni atlétikai világbajnokságon.

Súlylökés: Márton Anita újabb sikere

A szegedi atléta, Márton Anita egészen kiváló sorozatot produkálva, 19,48 méteres eredménnyel megnyerte a női súlylökést a Gyulai István Memorial Atlétikai Magyar Nagydíjon Székesfehérváron.

Gyémánt Liga: második lett Párizsban Márton Anita

A szegedi Márton Anita a második helyen végzett súlylökésben az atlétikai Gyémánt Liga-sorozat szombati, párizsi versenyén.

Súlylökés: Márton Anita negyedik Rómában

Az olimpiai bronzérmes szegedi atléta, Márton Anita a negyedik helyen végzett női súlylökésben az atlétikai Gyémánt Liga-sorozat csütörtöki, római állomásán.

Márton Anita jól indította a szabadtéri szezont

Az olimpiai bronzérmes Márton Anita kiváló, 19,63 méteres – világranglista-első – eredménnyel győzött a montenegrói nemzetközi súlylökőviadalon.

Márton Anita most a Kanári-szigeteken remekelt

A Szegeden élő atléta, Márton Anita nyerte a női súlylökést a Kanári-szigeteken zajló téli dobó Európa Kupa első napján.

Márton Anita kettős győzelme Szombathelyen

A Szegeden élő atléta, Márton Anita 18,75 méterrel nyerte a súlylökést, Pars Krisztián pedig 74,44 méterrel a kalapácsvetést a Szombathelyen rendezett téli dobó országos bajnokságon.

Márton Anita győzött Düsseldorfban

Márton Anita nyerte szerdán a női súlylökést a düsseldorfi nemzetközi fedettpályás atlétikai versenyen.

Márton Anita jelölt az Év európai női atlétája díjra

A szegedi súlylökő, Márton Anita is bekerült az Év európai női atlétája címre jelölt tíz versenyző közé, így október 5-ig rá is lehet szavazni az interneten.

Korábbi híreink

Márton Anita egyéni csúcsa diszkoszvetésben

A súlylökésben olimpiai bronzérmes szegedi Márton Anita egyéni csúcsot ért el diszkoszvetésben a budapesti Lantos Mihály Sportközpontban rendezett 3. Atlétikai Magyar Szuper Liga döntő vasárnapi versenynapján.

Márton Anita országos csúccsal lett negyedik

Márton Anita pályafutása legjobb eredményt elérve országos csúcsot lökött a Székesfehérváron rendezett Gyulai István Memorial Atlétikai Magyar Nagydíjon.

Folyamatosan készül Rióra Márton Anita

Egy hónappal az olimpia előtt már nincs megállás Márton Anitának! A friss Európa-bajnoki ezüstérmes súlylökő hétfőn este érkezett haza Hollandiából, szerdán pedig ismét elutazott Szegedről.

Atlétikai Eb: Márton Anita ezüstérmes súlylökésben

A szegedi Márton Anita ezüstérmet nyert súlylökésben az amszterdami szabadtéri atlétikai Európa-bajnokságon. A nehézatléta a hollandiai versenyen 18,72 méterig repítette a súlygolyót.

Márton Anita ezüstérmes lett Dohában

A szegedi súlylökő, Márton Anita a második helyen végzett az atlétikai Gyémánt Liga-sorozat idei első versenyén, Dohában.

Márton Anita ezüstérmes súlylökésben

Márton Anita bravúros teljesítménnyel ezüstérmet nyert a portlandi fedettpályás atlétikai világbajnokság harmadik versenynapján. A szegedi sportoló a magyar atlétika hatodik fedett vb-érmét szerezte meg.

Szerbiában készül a VB-ra Márton Anita

szeged tv tartalomMár másfél hete Újvidéken készül a márciusi fedett pályás világbajnokságra Márton Anita. A szegedi születésű Európa-bajnok súlylökő elindult a nyílt vajdasági atlétikai bajnokságon, amelyet nagy fölénnyel meg is nyert.

Márton Anita országos csúccsal vb-negyedik

A fedettpályán Eb-aranyérmes súlylökő 19,48 méteres országos csúccsal negyedik lett a pekingi atlétikai világbajnokságon.

Bronzérmes lett Márton Anita Fehérváron

A szegedi súlylökő a Székesfehérváron rendezett Gyulai István Memorial, Magyar Atlétikai Nagydíjon nagyon kiegyensúlyozott sorozatot produkált és végül sikerült a bronzérmet megszereznie.

Márton Anita Fehérváron versenyez

Márton Anita is indul a keddi székesfehérvári Gyulai István Memorial Magyar Atlétikai Nagydíjon, amely a nevezések alapján minden idők legrangosabb hazai versenye lesz.