Címoldal

Háromból semmi, vereség a Kielce ellen is

A MOL-Pick Szeged 28-24-re kikapott a címvédő Vive Tauron Kielce vendégeként a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 12. fordulójában, vasárnap. Ez volt a magyar csapat harmadik mérkőzése és harmadik veresége idén a BL-ben, ugyanis a téli szünet után a fehérorosz Meskov Breszt és a macedón Vardar Szkopje is legyőzte.

Nagy csata volt, de nem sikerült!

Nagy csatában búcsúzott a MOL-Pick Szeged a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában, ugyanis a nyolcaddöntő szerdai visszavágóján - a hazai négygólos sikert követően - 36-29-re kikapott a THW Kiel otthonában.

Pastor: jobban kell játszani Kielben

Ugyan a MOL-Pick Szeged vasárnap remek hajrával 33-29-re legyőzte a THW Kielt, ám Juan Carlos Pastor vezetőedző szerint jobban kell játszaniuk Németországban a férfi kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének szerdai visszavágóján.

Fantasztikus szegedi siker a Kiel ellen

A remekül hajrázó MOL-Pick Szeged vasárnap négy góllal győzött a vendég THW Kiel ellen a férfi kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén. A visszavágót jövő szerdán 18.30-kor rendezik Kielben. A párharc győztesére a címvédő spanyol Barcelona vár a negyeddöntőben.

Megvan a Pick-Kiel összecsapás időpontja

A MOL-Pick Szeged március 20-án és 23-án mérkőzik a német THW Kiellel a férfi kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében.

Bizakodó a Pick Szeged a nyolcaddöntő előtt

A MOL-Pick Szeged játékosai és vezetőedzője is derűlátóak a férfi kézilabda Bajnokok Ligája márciusi nyolcaddöntője előtt.

Az utolsó másodpercben bukott el a Szeged

Az ötödik helyen végzett csoportjában a Szeged a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában, mivel az utolsó fordulóban, kiélezett mérkőzésen kikapott a lengyel Kielce otthonában.

Nagyon fontos a Kielce elleni vasárnapi meccs

szeged tv tartalom A MOL-Pick Szeged férfi kézilabdacsapata vasárnap 18 órakor a lengyel Kielce otthonában zárja le a Bajnokok Ligája csoportkörét. Ez mérkőzés dönt arról, hogy a magyar együttes a negyedik vagy az ötödik helyen jut tovább a legjobb 16 közé.

Bombac formában: MOL-Pick Szeged–Kielce 31–30Fotógalériával

Bombac formában: MOL-Pick Szeged–Kielce 31–30

Mindenki tudása legjavát nyújtotta a kékektől, nem is lehetett más a vége: sikerült visszavágni a lengyeleknek. Győzelemmel kezdett a MOL-Pick Szeged a BL-ben.

Ez most a realitás: Kiel–Pick 31–23Fotógalériával

Ez most a realitás: Kiel–Pick 31–23

Kikapott és kiesett a MOL-Pick Szeged Kielben a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján.

Korábbi híreink

Fantasztikus győzelem! Szeged–Kiel 31–29

Kétgólos előnyt szerzett a Bajnokok Ligája negyeddöntőjében a MOL-Pick Szeged.

Szeged a Kiellel találkozik a nyolc között

A MOL-Pick Szeged a tavalyi döntős német THW Kiel együttesével, az MKB-MVM Veszprém pedig a francia PSG Handballal találkozik a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjében - derült ki az európai szövetség keddi, bécsi sorsolásán.

Csoportmásodik lett a MOL-Pick Szeged

A csoportja második helyén végez a MOL-Pick Szeged a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában, miután szombaton az utolsó másodpercekben kapott góllal 27-26-os vereséget szenvedett a továbbra is százszázalékos lengyel Kielcétől.

Győzelemmel hangolt a Szeged a Kielce ellen

Magabiztos győzelemmel hangolt a Tisza-parti gárda a szombati Kielce ellen hazai BL-meccsre. A MOL-Pick Szeged 20-11-es félidő után 35-23-ra nyert az újonc Balmazújváros ellen az NB I 16. fordulójában. Antonio García Robledo sérülése után 6 góllal tért vissza a csapatba.

Nem sikerült, kikapott a Szeged Lengyelországban

Pont nélkül tért haza Lengyelországból a MOL-Pick Szeged, mivel a VELUX EHF Bajnokok Ligája 2. fordulójában kikapott a házigazda Kielce-től. Az első félidőben még tartani tudta magát a szegedi együttes, de a vége 5 gólos vereség lett.

Nehéz hétvége előtt a Szeged

A négyes döntőbe pályázó ellenfelekkel találkozik a MOL-Pick Szeged a férfi kézilabda Bajnokok Ligája hétvégi, második fordulójában.

Nem sikerült a csoda, kiesett a Szeged

A Pick Szeged nem tudta megőrizni az első mérkőzésen szerzett egygólos előnyét, 32-27-es vereséget szenvedett a Kielce otthonában, ezzel búcsúzott a férfi kézilabda Bajnokok Ligájától.

Szerényen, de bizakodva készül a Pick a visszavágóra

A Pick Szeged kézilabdacsapata az év egyik legjobb játékát produkálva 26–25-ös győzelmet aratott a lengyel Vive Targi Kielce ellen a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében. A szegedieknél többen is remek teljesítményt nyújtottak, de közülük is kiemelkedik a kapus Mikler Roland és a csapatkapitány Vadkerti Attila.

Nagyszerű győzelem, egygólos előny

Egygólos (26-25) előnyt szerzett a Pick Szeged a sorozatban eddig százszázalékos lengyel Kielce ellen a férfi kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első, vasárnapi mérkőzésén. Az izgalmasnak ígérkező visszavágót jövő vasárnap 17 órakor rendezik Kielcében.