Címoldal

Köszöntötték a bronzérmes szegedi kosarasokatFotógalériával

Köszöntötték a bronzérmes szegedi kosarasokat

Az elmúlt hétvégén óriási sikert aratott a Naturtex-SZTE-Szedeák férfi kosárlabda csapata, hiszen a Magyar kupában a bronzérmet szerezte meg. A városi közgyűlés sportügyekkel foglalkozó bizottsága szerdán kora délután köszöntötte a csapat tagjait és az egyesület vezetőit.

Férfi kosárlabda MK - A Szegedé a bronzérem

A Szeged végzett a harmadik helyen a férfi kosárlabda Magyar Kupában, mivel a szombati helyosztón hat ponttal győzött a Körmend ellen Győrben. A találkozó legeredményesebb játékosa a szegedieknél kosarazó bolgár Ivan Lilov volt 23 ponttal.

Rió: Márton Anita országos csúccsal bronzérmes

Márton Anita, a 27 éves szegedi dobóatléta nagyszerű országos csúccsal, 19,87 méteres eredménnyel bronzérmet nyert súlylökésben a riói olimpia pénteki versenynapján. Magyar női atléta legutóbb 48 éve, Mexikóban szerzett érmet.

Bronzérmes lett a válogatottal Lékó

szeged tv tartalom A magyar férfi sakk válogatott soraiban Lékó Péterrel bronzérmes lett az Izlandon rendezett csapat Európa-bajnokságon.

Bronzérmes lett Márton Anita Fehérváron

A szegedi súlylökő a Székesfehérváron rendezett Gyulai István Memorial, Magyar Atlétikai Nagydíjon nagyon kiegyensúlyozott sorozatot produkált és végül sikerült a bronzérmet megszereznie.

Bronzérmes lett Bakuban Bonecz Boglárka

A 3-as pályán úszó szegedi lány a 200 méter pillangó döntőjében remekelt Európa Játékokon, ami az úszók számára az idei junior Európa-bajnokság.

Szegedi hokisok: bronzérem a szerb bajnokságban

A pontvadászat véget ért, de a szezon még nem a Tisza Volán-Szegedi Vízmű SC-nek.

Bronzérmes lett a Szeged Bats Szekszárdon

Évek óta hagyomány, hogy a magyar amerikai focisták egy kétnapos teremtornán, a Szekszárdi Aréna Kupán zárják az évet. Idén kilenc csapat, köztük a Szeged Bats együttese, mérte össze tudását. A szegediek óriási bravúrt hajtottak végre, bronzérmet szereztek.

Nagy Péter bronzérmes a súlyemelő Elnök Kupán

Nagy Péter bronzérmet szerzett a súlyemelők oroszországi Elnök Kupáján, amelynek ebben az évben az északnyugat-szibériai Nojabrszk adott otthont.

Szegedi bronz a 24 órás mountainbike váltón

A zánkai 24 órás mountainbike váltóversenyen hajszálnyival csúszott le a dobogó második fokáról a Szegedi Kerékpáros Sport Club csapata: óriási versenyben a bronzérmet szerezték meg az Elit3 kategóriában. A szezonban a mountainbike szakosztály versenyzői eddig hét érmet szereztek – a jövő hétvégén hazai pályán bizonyíthatnak a II. Szegedi XCO-n.

Korábbi híreink

A férfiaknál a Szeged a bronzérmes

A férfi vízilabda ob I-ben a Szeged 9-8-ra nyert a Vasas ellen, így a keddi siker után 2-0-ra győzött az egyik fél második sikeréig tartó párharcban. A győztes gól 8 másodperccel a vége előtt született.

Bronzérmet tekézett össze Kiss egyéni összetettben

Kiss Norbert nem elégedett meg egy éremmel Lengyelországban. A szegediek világbajnoka a lesznói vb-n korábban a sprint kategóriában szerzett aranyérmet, a világverseny zárónapján pedig kiérdemelte az egyéni összetett bronzérmet.