Címoldal

A Veszprém után a Szegedtől is kikapott a Balatonfüred

A Szeged hazai pályán tíz góllal győzött a Balatonfüred ellen a férfi kézilabda NB I-ben. A vendégek az első nyolc mérkőzésüket megnyerték, de aztán - a papírformának megfelelően - kikaptak a Bajnokok Ligájában is érdekelt Veszprémtől és Szegedtől.

Olasz Anna ötödik lett 25 kilométeren

Olasz Anna ötödik, Gyurta Gergely hatodik, Sömenek Onon Kata 12. lett 25 kilométeren a vizes világbajnokság nyíltvízi úszóversenyeinek zárónapján, Balatonfüreden.

Továbbra is 100 százalékos a MOL-Pick Szeged

Ötödik mérkőzését is megnyerte a rájátszásban a MOL-Pick Szeged férfi kézilabdacsapata. Ancsin Gáborék szombaton a Balatonfüredet fogadták az újszegedi sportcsarnokban.

Szoros első félidő után győzelem

szeged tv tartalom Az első félidőben még jól állták a sarat a Balatonfüred játékosai a keddi összecsapáson, a félidőben döntetlennel vonultak az öltözőbe a csapatok. A második játékrészben azonban a MOL-Pick Szeged bedarálta ellenfelét és nyolc gólos győzelmet aratott, így jól sikerült a főpróba a Kielce ellen..

Szegedi úszók hétvégi sikerei

A balatonfüredi nyíltvízi úszó magyar bajnokságon Novoszáth Melinda és testvére, Tamás is győzött a korosztályában. Vasárnap az is eldőlt, hogy mindkét szegedi tehetség utazhat júliusban a svájci junior Európa-bajnokságra.

Szegedi úszókért is szurkolhatunk a hétvégén

Szombaton Balatonfüredre figyel a világ nyíltvízi úszósportja, hiszen ott rendezik meg az idei világkupa-sorozat egyik állomását, amely a magyar válogatott versenyzők számára válogató is egyben a nyári világbajnokságra. A szegedi Olasz Anna kedvező pozícióból és jó formában várhatja a 10 kilométeres versenyt.

Balogh sérülése miatt aggódhatunkFotógalériával

Balogh sérülése miatt aggódhatunk

Sima meccsen verte a Balatonfüredet a MOL-Pick Szeged. Balogh sajnos megsérült, a legrosszabbkor.

Már 500 gólnál tart a MOL-Pick Szeged

A Balatonfüred elleni meccsen megszületett MOL-Pick Szeged 500. gólja az idei férfi kézilabda NB I alapszakaszában. A 38-26-ra megnyert találkozón a 2. gól volt a jubileumi találat, amelyet a spanyol világbajnok játékos, Amtonio García Robledo szerezte.

Repültek a kabalák a MOL-Pick meccsenFotógalériával

Repültek a kabalák a MOL-Pick meccsen

17-13-as félidő után 38-26-os magabiztos győzelmet aratott a MOL-Pick Szeged együttes hazai környezetben az NB I 17. fordulójában a Balatonfüred ellen. A meccsen a kapus, José Manuel Sierra is gólt szerzett!

Csak a második félidőben remekelt a Szeged

A MOL-Pick Szeged együttese a férfi kézilabda NB I 6. fordulójában Balatonfüreden lépett pályára. A szegedi együttes ez első félidőben halványabb produkciót nyújtott, azonban a második játékrészben megemberelték magukat a Pastor tanítványok és végül 7 góllal nyertek.

Korábbi híreink

Győzött és továbbjutott a kupában a Pick Szeged

Bejutott a Magyar Kupában a legjobb nyolc közé a Pick Szeged kézilabdacsapata, miután 27-22 arányban legyőzte a Balatonfüred együttesét. Juan Carlos Pastor gárdája foghíjas kerettel állt ki a mérkőzésre, hiszen az Ancsin, Parrondo, Kekezovics, Vranjes négyes sérülés miatt nem tudta vállalni a játékot, míg az új igazolás, Nikola Prce azért nem léphetett pályára, mert az eredeti időpontban még nem volt a Pick játékosa.

Továbbra is hibátlan a Pick Szeged

A Pick Szeged 28-20-ra legyőzte a Balatonfüred együttesét a kézilabda NB I 16. fordulójában. Juan Carlos Pastor együttese ezzel továbbra is veretlen a bajnokságban, sorozatban 20. találkozóját nyerte meg. A fürediek ellen ismét szinte tökéletesen működött a Pick gépezet, a két kapuson és három mezőnyjátékoson kívül mindenki gólt szerzett.

A bajnokságban továbbra is veretlen a Pick Szeged

Az idény első bajnoki rangadóján jól vizsgázott a Pick Szeged, Juan Carlos Pastor együttese tíz góllal győzte le a Balatonfüred együttesét. A szegedi csapatban Ancsin Gábor ismét ellenállhatatlanul játszott, a hetek óra remek formában lévő játékos ezúttal hét góllal zárt.

A Pick a Balatonfüred ellen folytatná a jó sorozatát

Szerdán este a Balatonfüred ellen lép pályára a bajnokság 6. fordulójában a Pick Szeged együttese. Juan Carlos Pastor csapata eddig hibátlanul menetel az NB I-ben, legutóbb az újonc Győr csapatát győzte le idegenben, meggyőző játékkal és természetesen a szerdai bajnokin is győzelemre tör.

Remek játék, sima győzelem Füreden

A kezdés előtt hatalmas Balatonfüred-zászlót feszítettek ki a hazai szurkolók, ám ekkor még nem sejtették, hogy nagyjából ennyi öröm jut nekik az első harminc percben. A meccs végén ugyanis a Pick szurkolói örülhettek, mivel a csapat meggyőző játékkal, 13 góllal verte a házigazda együttest.

Sima Pick siker Balatonfüreden

A Pick Szeged magabiztos, 13 gólos győzelmet aratott Balatonfüreden a férfi kézilabda NB I szerdai mérkőzésén.

Könnyed szerda délutáni Pick győzelem

A Pick Szeged férfi kézilabdacsapata az NB I 7. fordulójában remek játékkal, könnyedén nyert hazai pályán 38-25-re a Balatonfüred ellen az újszegedi sportcsarnokban. A mérkőzés jó felkészülés volt a hétvégi Berlin elleni összecsapásra.

A BL után ma a bajnokságban vitézkedik a Pick Szeged

A Schaffhausen elleni Bajnokok Ligája mérkőzés után szerdán már a honi pontvadászatban lép pályára a Pick Szeged kézilabda csapata. Skaliczki László együttese a Balatonfüred csapatát fogadja. A bajnokságban a Pick eddig hibátlan, hatból hat mérkőzést nyert, hazai pályán a fürediek ellen is kötelező a győzelem.